livu nasıl para kazanılır Evden 3x.000 maaş fırsatı 2022

Hayat nedir, Livu ile nasıl para kazanılır, Nasıl indirilir ve para çekilir gibi birçok soru ve konunun detaylarını bulabilirsiniz. Aşk Nedir, kısaca görüntülü sohbet uygulaması, kullanıcıların yeni arkadaşlar edinmelerini sağlayan bir sosyal platform olmasının yanında. Bu, kadın kullanıcıların uygulamadan kar elde etmelerini sağlar.

Görüntülü Sohbet Operatörü olmak ve Livu sitesi uygulamadan para kazanmak için bizimle iletişime geçin.

Livu1 2 1

livu kullanıcı yorumları

Livu,kraliçe duvarı ile çok para kazanabilirsiniz,Kullanımı basit; ios ya da androidden indirin ve üye olun,Evden para kazanmak isteyen bayanlar için çok kolay bir iş,Ayrıca yüzünüzü ister gösterin ister göstermeyin,Unutulmamalıdır ki show yapanlar daha çok kazanıyor. telefon numaranızı sisteme girmeniz yeterli, Tabi kişisel bilgileriniz saklı kalıyor.

Clash Arts Hk Limited tarafından üretilen ve tüm dünyada 40 milyondan fazla indirmeye sahip bir görüntülü sohbet uygulamasıdır. Uygulama filtreleri ve sohbet kullanım video ve ses sohbet gibi onlarca sunuyor. Her ay 10 milyondan fazla aktif kullanıcısı bulunan platformun öne çıkan bir diğer özelliği de bu platformda yayıncı olarak para kazanmanın mümkün olması. Hem görüntülü sohbet ağı hem de yayın platformu diyebiliriz.

Lİvu oldukça güvenilir,Günümüzde internetin yaygın kullanımı iletişim ve iletişim alanında ciddi yenilikler getirmiştir. Bugün, birçok uygulama sayesinde, mesafe olmadan iletişim kurmak mümkündür. Öte yandan dijital dünyanın büyümesi ve herkes tarafından kullanılması da insanlara internetten gelir elde etme fırsatı veriyor. Livu, bu iki işlevi yerine getiren yeni nesil sosyal medya uygulamalarından biridir. Livu ile görüntülü sohbet edebilir, yeni insanlarla tanışabilir ve Livu yayıncısı olarak para kazanabilirsiniz.

35’ten fazla dilde kullanılabilen uygulamada kullanıcılar yayıncıları desteklemek ve yayıncıyla arkadaş olmak için gift gold gönderebilir. Bugün, birçok kadın yayıncı uygulama aracılığıyla düzenli ve ciddi gelir elde edebilir.

  • Ajans Başarı ÖdüllÜ
    Boş zamanınızı harcayabilir ve & yaarlive’da yayıncı olarak para kazanabilirsiniz.
    Kameralı Sohbet ile yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.
    Dünyanın her yerinden insanlarla Görüntülü Sohbet ile eğlenebilirsiniz.
    Şimdi para kazanma konusunda nasıl yayıncı olunur sorularına cevap verelim.

Livu2 2 1 jpg

Livu Para Kazanma

önce Livu uygulamasını telefonunuza veya tabletinize indirmeniz gerekir. Ardından, uygulamadaki maç ekranının sol üst kısmındaki Kraliçe Modunu etkinleştirmeniz gerekir. Ardından, uygulamanın tüm yayıncıları listelediği Kraliçe’nin Duvar panelinde görünme hakkını kazanacaksınız. Bu panel yalnızca uygulama içinde parasal değeri olan altın satın almış kullanıcılar tarafından görülebilir.

Kraliçe’nin Duvarından seni seçmek isteyen biri bu eylem için sana 80 altın ödeyecek. Daha sonra sizinle yaptığı her 1 dakikalık arama için 80 altın ödemeye devam ediyor. Ardından, bu kullanıcı sizinle iyi geçinirse, sizi arkadaş listelerine eklerler. Onu arkadaş listesine ekledikten sonra seni arasa bile, bu sefer her dakika için 120 altın alacaksın.

Uygulamadaki her 750 altın 1 dolara tekabül ediyor. Uygulama içerisindeki etkinliğinize bağlı olarak haftalık 25-1200 TL arasında kazanç elde etmek mümkündür. Tabii ki, para kazanmakla ilgili bazı detaylar ve püf noktaları var. Ajansımız bunu destekler, profilinizi güçlendirir ve normal bir yayıncıdan daha fazla para kazanmanızı sağlar.

Livu Nasıl Yayıncı Olurum?

Boş vaktini paraya çevirmek ister misin? Akira Ajans farkıyla yayıncı olmak için bizimle iletişime geçin. Herhangi bir şart ve koşul olmadan başlayın. Sadece görüntülü sohbet ile haftalık 500 ila 5.000 kazanca ulaşın.

Başlamak için ne yapmanız gerekiyor;

Livu uygulamasını indirin Belirgin bir yüz resmi ve 5 saniyeden uzun bir video ekleyin.
Profilinizi bize gönderin, yayınınızı onaylayalım, onay sürecinden sonra görüntülü sohbetinizin her dakikası için 1 TL kazanacaksınız.
Ayrıca, sohbet sırasında gönderilen hediyelerle kazancınızı ikiye katlayın.
Ödemeleriniz haftalık olarak hesabınıza yatırılacaktır.

Neden Livu’da Yayıncı Olmalıyım?

Tüm dünyada internet üzerinden yayın faaliyetlerinin gelişmesiyle birlikte artık birçok kişi evinden çıkmadan yayın yaparak para kazanabiliyor. Bu yayın platformlarının birçoğunun çok ciddi prosedürleri ve uzun bürokratik süreçleri var. Ancak Livu’daki süreç oldukça basittir. Uygulama aracılığıyla yayıncı olmak için yapmanız gereken tek şey kaydolmak ve ardından Queen hesabınızı etkinleştirmektir. Sonra insanlar seninle konuşmaya başladıkça para kazanıyorsun.

Livu’da yayıncı olmanın ilk nedeni olarak sürecin oldukça kolay olduğunu belirttik. Bunun dışında başvurunun gelir dağılımı sisteminin çok açık ve çok iyi olması da bir diğer faktördür. Örneğin, sizi listesine ekleyen bir kişiyle yaptığınız her 1 dakikalık konuşma için 120 altın kazanacağınızı biliyorsunuz. Bu sayede fancy me uygulamaya günde 3 saat ayırarak sadece bir günde toplam 28 dolar kazanabilirsiniz. Bunu aylık hesapta tamamladığımızda 864 dolarlık bir gelirden bahsedebiliriz.Kütahya jigolo ile evden günde sadece 3 saat harcayarak insanlarla konuşup ayda 7000 TL’den fazla kazanabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top