Kocaeli jigolo arayan bayan ilanları

Boşnak kökenli bir  kocaeli jigololuk ilanları gold üye olan bayan olarak kocaeli iline hizmet sağlamaya başladım,evli,bekar,dul yada sadece masaj hizmeti almak isteyen bayanlara önerim partneriniz Emir. Üniversite öğrencisiyim. Etrafımdaki üniversiteli bayanlardan artık sıkıldım çünkü canım olgun bayanları istiyor bundan dolayı ne olursa olsun ücret bile önemli değil sadece tatmin olmak isteyen kadınlar bana dönsünler izmit seks arkadaşı sitelerine üyeyim, bulmanın adresi Emir dir.İzmite selam olsun.

izmit jigolo arayan bayanları bekliyorum

Kocaeli erkek arayan bayan arkadaşlık sitelerine başvuru yaptım,bir çok olgun bayanlarla sohbet ettim, gerçek profile sahip üyesi olan bu partner sitesini keşfettim, ben de gold üye olup şehrimdeki bekar annelerle görüşmek istiyorum,saatlik , gecelik olarak hizmet sunuyorum, Tek istediğim yatakta memnun edebileceğim biriyle görüşmek, aşık olmak istemiyorum bana göre değil.

yeniden evlenmek istiyorum benim gibi çocuğu olmayan biri ile ancak …Jigolo kocaeli ajansında yeniyim, Selam buraya çokça buhran bırakıyorum. Zaten beni buralara getiren sebepte budur. İyi günler adım Bahar 35 yaşındayım Kocaelinde yaşıyorum evlendim boşandım. Sadece dostluk kurmak istiyorum ve kriterlerime düzen sağlayanlarla telefonda muhabbet etmek amacındayım. İzmit dul dost isteyenlere bir sürprizim var. Buranın en hoş kadını benim biliyor musunuz?

Hayır hiç de abartmıyorum görüldüğü vakit küçücük dilinizi yutabilirsiniz. Dul bayanlar izmitte arkadaş bulmak için barlarına ve mekanlarına giderek azgın dul avcılığı yapabiliriniz,ilanları yardımıyla daha evvela ileti almadım.Bu ilk ilanım ve ilkler her daim önemlidir. İzmit jigolonun anlamı nedir ? Zengin Dul Bayan Zengin dul bayan kavramına bakış açınızı nedir söyler misiniz? Yani bir bayan hem dul hem varlıklı olduğunda daha mı çok sevilir yoksa onu olduğu gibi tasdik etmek mi lazım. Bunun yanıtını bekliyorum sizlerden beyler.

Merak etmeyin ben her hususta hoşgörülü biriyim İnsanları katiyen ve katiyen üzemem fakat benim yok dediğim bir şey için ısrar edilmesini de anlamıyorum. Her neyse çok uzatmayayım dahi kriterlerimi aktarayım.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top