güvenilir jigolo siteleri

Doğru soruyu sorduktan sonra, doğru cevaba ulaşmakta kolay olur. Özellikle bir okulu ya da rehber olacak kitabı olmayan işlerde doğru kaynaklara ulaşıp bilgi almak zordur. Aynı zamanda bu tür işlerde gerekli bilgiye ulaşmadığınızda hataya düşmekte kolaydır. Bazı erkeklerin akıllarında tek bir soru vardır, bu soru jigolo kayıt siteleri  üyeliği için ne yapmalıyım? Bizde bu soruya yanıt vermek istiyoruz. Jigololara kendilerini tanıtabilecekleri kaliteli bir ortam hazırladığımız için aynı zamanda bu arkadaşlara elimizden geldiğince de mesleki bilgi vermeye çalışıyoruz.

Böylece yeni arkadaşların mesleklerindeki püf noktalarını öğrenip zevkli mesleklerinde ilerleyişlerine destek oluyoruz. Tek bir mesleki deneyimi olmadan bu yaşama başlayan yüzlerce bey yazılarımızı sürekli takip eder. Verdiğimiz bilgiler sayesinde kısacık sürede oldukları şehirlerde bayanların beyaz atlı prensi olmayı başardılar.

jigololuk meslegi

Sitemizi ziyaret nedeniniz jigolo bulmak değil de; jigolo olmaksa, bunu iki yolla yapabilirsiniz. İlk yol kendinizi sınayabilmeniz için faaliyete geçirdiğimiz ücretsiz üyeliktir. Diğeri ise VİP üyeliktir.

  • Her iki yolda da öncelikle paylaştığımız yazılara kısada olsa bir göz atarak ilan paylaşmadan hangi hazırlıkları yapmanız gerektiğine bakmalısınız. Jigolo ilanları sisteme yüklendiğinde anında kontrol edilir ve aktif üyeliğiniz başlatılır. İlan yayına alındığı anda olduğunuz şehirdeki aktif ücretli sevgililerden biri olarak kendinizi görmeye başlayabilirsiniz.
  • İlanı vereyim eksikliklerimi sonra tamamlayayım ya da sonra bu işin inceliklerini öğreneyim derseniz yanlış yaparsınız. Çünkü ilan aktif duruma gelir gelmez, siteye ziyarete gelen her bayan, her an için sizi arayabilir.
  • Bir çağrı aldığınız zaman kısmen de olsa hazır durumda olmak geleceğinizi garantisi için temele attığınız bir tuğla demektir. Temelinizi ne kadar sağlam atarsanız, başarınız yükseldikçe o kadar yeriniz sağlam olur, rakiplerinizle aranızdaki farklı sürekli açmış olursunuz.

Rakiplerini görmezden gelen, kendini sektörün kralı sanan bir çok şımarık partner ilanıyla karşılaşabilirsiniz. Bu kişiler fotoğraflarından ya da yazdıklarında bile kişiliklerini belli ederler. Bayanlar kendini beğenmiş biriyle olmak istemezler. Kendini beğenmiş kişiler ilgi göstermekten çok, ilgi görmek, şımartılmakla ilgilenir. Kimse sizi şımartmak için veya hayran ilgisi göstermek için ücret ödemez. Bahsettiğimiz kişiliğe büründüğünüz anda artık her an ulaştığınız başarılı konumu kaybetme riskiyle karşı karşıyasınız demektir.

Ücretli ilişkilerdeki başarı ve başarısızlık arasındaki sınır incecik bir çizgi gibidir. Bir gün şehirdeki en ateşli sevgili durumundayken, ertesi gün kötü yorumla bayanların akli karışır ve sizi aramaktan çekinmeye başlarlar. Şımaran kişiler gerçekleri görmeyi istemedikleri için bu durumu fark edene kadar artık iş işten geçmiş olur, dönülemeyecek noktaya gelinir. Bu noktada ne oldu, niye oldu diye düşündüklerinde artık tüm emeklerini çöpe attıklarını görürler. Bu duruma düşen kişiler artık mecburen güvenilen jigolo sitesi değiştirip, yeniden emek vermeye başlarlar.

Jigolo mekanlari

Profesyonel partner siteleri içinde bulunan çoğu ilanda göreceğiniz fotoğraflar erkek sevgilinizin gerçek fotoğrafıdır. Bu nedenle seçtiğiniz erkeğini hoşlandığınız görünüme sahip olup olmadığından şüpheniz olmaz. Tek düşünmeniz gereken seçtiğiniz kişinin yazdıklarını yapabilecek kapasitesinin olup olmadığıdır.

Eğer verdiğiniz bilgilerdeki gibi bir hizmet verirseniz ya da yazdıklarınızdan daha fazlasına sahipseniz ilerlemeniz basit olacaktır. Arada sırada paylaştığınız ilanda değişiklikler yaparak hizmetinize eklediğiniz yenilikler hakkında bilgi vermek müşteri portföyünüzü genişletmenize yardımcı olacaktır. Önceki ilanlarda sizinle ilgilenmeyen birçok bayan gösterdiğiniz ilerlemeden etkilenerek gize ilgi duymaya başlayabilir. Zirveye çıkmış şehrin en çok aranılan ücretli sevgilisi bile düzenli olarak ilanında güncelleme yapmayı ihmal etmez. Yeni fotoğraflar her zaman dikkat çekecek ve ilanınıza ilgiyi arttıracak değişikliktir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top