Fancy Me Nedir ? Yayıncı Olmanın şartları

Fancy Me Pro görüntülü sohbet uygulamasını kullanarak bir hafta boyunca evde oturarak telefonunuzdan para kazanmanın ne kadar kolay olduğunu biliyor musunuz? İnternetten para kazanma denilince akla gelen şeylerden biri de Görüntülü Sohbet uygulamalarıdır. Bu uygulamalarda çalışmak için bir telefona ve internete sahip olmak yeterlidir.

Selam! Fırsata salgın dönemine dönüp evde para içine boş zaman açın istiyorsunuz? Fancy Me Pro sayesinde haftada 500 TL ile 10 bin TL kazanmak sizin elinizde. Tek yapmanız gereken bu sayfayı sonuna kadar okumak ve Fancy Me Pro jigolo app sitesi uygulamaları yayıncılığınızın onayı için bizimle iletişime geçmek. (Sadece kadınlar yayıncı olabilir. Kazançlar işinize göre değişir.)

Fancy Me uygulaması nedir ?

Fancy Me

… ya da bir Yayıncı sağlama potansiyeline sahipsiniz (Kız ya da Erkek Farketmez):

Her şeyden önce, bu potansiyelde olmanız ve aktif olarak yayıncılar sağlamanız gerekir. Getirdiğiniz yayıncıları bilgilendirebilecek ve uygulamayı onlarla başa çıkmalarını öğretebilecek, iyi gelir elde edebilmeniz için daha iyi gelir elde etmelerini sağlayacaksınız. Getirdiğiniz yayıncılar ilk haftalarında 10 bin doların üzerine çıkarsa, 10 40 bin doların üzerine çıkarsa 20 dolar bonus kazanırsınız ve toplam maaşlarının% 10’unu komisyon olarak alırsınız. (Bu ücretler yayıncıdan düşülmez. Yayıncı her zaman net bir maaş alır. Yapacağınız işin adı Fancy Me Pro Manager.

Fantezi bir Profesyonel Yayıncı olmak istiyorum ;

Uygulamada yayıncı olabilmek için iphone kullanıcısıysanız apple store’dan Fancyme Pro yazıp indirmeniz gerekir. (Kendi resminiz olmalı.)

jigolo ajansı Fancy Me Pro Nasıl Kullanılır;

Uygulamada yayıncı olduktan sonra, bir süper mod özelliği var ve bir eşleşme var. Karşı taraf 1 dakika sonra kapanmazsa, dakikada 200 puan kazanırsınız. Bunu sürekli yapmalısın.

Hızlı arama özelliği vardır, kendinizi canlı olarak gösterirsiniz ve listenizdeki herkes sizi görebilir ve mesaj gönderebilir veya arayabilir. Aradıklarında dakikada 150 puan kazanırsınız.

Otomatik mesaj özelliği vardır ve birisi size mesaj gönderdiğinde ayarladığınız otomatik mesaj gönderilir. Karşı taraf mesajı görmek istediğinde 20 puan kazanırsın.

Gizli bir resim özelliği var. 6 Resmi gizleyebilirsiniz. Kullanıcılar resimleri görmek için 80 puan ödemek zorunda.

Hediyelerden kazanırsınız, ancak hediyelerdeki puanların% 50’si size gelir.

Canlı yayın özelliği vardır, canlı yayın yapabilir ve arkadaş kazanabilir, doğrudan arama alabilir veya canlı yayında hediye alabilirsiniz. Canlı Yayın Özel Oda özelliği vardır, bu özellik isteğe bağlıdır ve +18 konuya eğilimli kişiler için özel olarak açılır.

Adult sohbet chat siteleri

Fantezi Profesyonel Maaşımı Nasıl Alabilirim ;
Başvuruda hafta cumartesi günü saat 19:00’da sona eriyor ve hafta başlıyor.

Fancy Me Pro Kazanç Tablosu ;
Topladığınız her 1 bin dolar, kazancınıza bağlı olarak 1,14 dolardan 1,19 dolara değişir. Bunun için aşağıdaki maaş tablosunu inceleyebilirsiniz.

Nasıl yayıncı olunur, nasıl para kazanılır, Nasıl ajans açılır, kırşehir jigolo hesabı nasıl silinir ve dünya çapında bir kullanıcı tabanına sahip olan Livu uygulamasına Livu nasıl yüklenir. Livu & YaarLive hakkında her şey sitemizde.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top