Bursa Melda

Merhaba dostlar bende artık partnerimi bulmak için Bursa jigolo ajansına kayıt yaptırdım,Bu sebeple artık yalnızlıktan oldukça sıkıldım Partnerimi Bulmak için artık burada ilanımı yayınlatıyor olacağım.

bende bursa jigolo arayanlar Sen de benim şeklinde hem yaşamdan hem de yazın bu bunaltıcı havasından oldukça mu bunaldın ? Sanki her şey seni çıldırmak için mi kurgulanmış? O halde doğru adrestesin anlama gelir. Tüm bu saydıklarımı zirve noktasına erişmiş vaziyette yaşıyorum.

Birazcık olsun tüm dertlerden uzakta kalmayı isterim. Bana bu aşamada destek olacak bursa jigolo tweet sitesi başvurusu yaptım ve sert genç adaylar arıyorum. Bursa da yaşıyorum sadece il dışına da çıkabilirim. Fizik mühim değildir kimyamız uyuşsa yeter 🙂 benimle görüşmek isteyen adaylar, kendilerini özetleyen bir yazı ile ileti atarsa sevinirim.

Ortalama 1 yıl süresince masörlük eğitimi aldım ve kendimi bu mevzuda oldukça geliştirdim. Aslen buralıyım okulum için Bursada yaşamaya başladım ve okul ortamında bir dostum aracılığı ile bu mesleğe başladım. Beraber olduğum bayanlar benim bursa jigolo ilanları için biçilmiş bir kaftan olduğumu söylerler hep bundan dolayı her erkekte olamayacak bir enerji ve istekle bu işi yapmaktayım

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top