Balıkesirde maddi durumu iyi baylar yazsın

Üniversite öğrencisi bir bey olarak balıkesir jigolo mesleğine adım attım,Adım ayaz vücutlu bir beyim diyebilirim 26 yaşındayım kilomda ortalama 70 civarı erkeğin hasından anlayan bayanlar ulaşırsa sevinirim diyorsanız dogru yerde bulunmaktasınız balıkesirin en iyi jigolo sitesi arasında lider sıradayız. Tipiyle kadınları kendine aşık eden vücudu çok geniş bir erkeğe herkes sahip olmak ister diye düşünüyorum Balıkesir’de ikamet etmekteyim.

Ben 1.79 boyundayım esmer kahve rengi gözlüyüm 62 kiloyum beni çıplak gördüğünüz zaman ne kadar kaslı bir vücuda sahib olduğumu çok iyi anlayacaksınız ben tek başıma yaşamaktayım eğer sizin içinde uygun olursa görüşmeleri kendi evimde yapmak isterim tabi bu durum sizin için uygun olmaz ise sizin için en lüks otelde rezervasyon yaparım.

Sizde jigolo arayan bayanlar Balıkesir Bayan Arkadaş Ara Selam adım Süreyya 36 yaşındayım makedonyalı göçmeniyim bir evlilik yaptım 4 yaşında bir çocuk sahibiiym. Yenildim ayağa kalktım gene yenildim fakat pes etmiyorum 2 evlilik yaptım hatalı kararlardı hatta fakat olsun hatalı hesap bağdattan döner bu sefer … Selam herkese kendimi anlatmam gerek görülürse ilk olarak adım Buket 28 yaşındayım Balıkesirde yaşıyorum dört sene bir Singapur maceram oldu döndük baba e… İyi akşamlar dilerim herkese

İsmim Gülay 40 yaşında azıcık yaşanmışlıkları çok biriyim. Eşimden genç sevdası yüzünden boşandım. merhaba adım serpil 49 yaşındayım boşandım. selam adım İpek 26 yaşındayım Balıkesir edremitte yaşıyorum. Erkek değil kız dost arıyorum

eğlenceli devrimlere açılmış kendini kasmayan insanla… balıkesir jigolo kayıt firmamıza üyelikler kabul edilmektedir.Sibel ben 34 yaşındayım bekarım hiç evlenmedim gönlüme göresine denk gelemedim a dos… Herkese merhaba adım Sibel Matematik öğretmeniyimevlilik sitesine yeni üyeyim Adım Sultan 25 yaşındayım Bandırmada yaşıyorum buralıyım. Adım Hasibe 35 yaşındayım Balıkesir Erdekte yaşıyorum evlendim kocam çok alkol içiyordu boşandım. Şimdi aklına yattığı kişiyle muhabbet ediyor yani bildiğiniz sevgili olacaklar. Yaşım 37 bu arada merak edenler için.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top